Новини світу / Росія більше не вважає США “об’єктивним посередником” у переговорах з Україною. У Москві вважають, що адміністрація Дональда Трампа відходить від “досягнутих” в Анкориджі домовленостей з Володимирм Путіним. Про це сказав глава МЗС РФ Сергій Лавров на посольському “круглому столі” у вівторок, 23 червня.
“Зараз ми концентруємося на досягненні цілей “спеціальної військової операції” виходячи з того,…
https://www.stolica.news/lavrov-zaiavyv-pro-fiasko-perehovoriv-iz-trampom.html