Новини України / Російські загарбники на тимчасово окупованій території Херсонської області навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.
Йдеться про звезення туш інфікованої сибірською виразкою худоби до скотомогильників у окупованому регіоні. Загалом таких об’єктів тут налічується до пів сотні, з них найбільшу загрозу становлять близько десяти, зокрема скотомогильники, розташовані в…

https://www.stolica.news/okupanty-stvoriuiut-umovy-dlia-poshyrennia-sybirky-na-khersonshchyni-hur.html