Новини України / Одесити пишуть у соцмережах про нашестя великих комах, яких багато хто сприйняв за небезпечну сарану, але ними виявилися сірі коники. Про це у вівторок, 22 червня, повідомив Телеграф.
Зазначається, що великі комахи були по всіх вулицях, тротуарах та алеях міста. Особливо багато їх зʼявилося у парку Шевченка.
Люди подумали, що це сарана, однак орнітолог Сергій…

https://www.stolica.news/v-odesi-nashestia-velykykh-komakh-vchenyy-poiasnyv-shcho-vidbuvaietsia.html