Новини України / Одесити пишуть у соцмережах про нашестя великих комах, яких багато хто сприйняв за небезпечну сарану, але ними виявилися сірі коники. Про це у вівторок, 22 червня, повідомив Телеграф. Зазначається, що великі комахи були по всіх вулицях, тротуарах та алеях міста. Особливо багато їх зʼявилося у парку Шевченка. Люди подумали, що це сарана, однак орнітолог Сергій…