Новини України / Бійці спецпідрозділу безпілотних авіаційних комплексів Lasar’s Group Національної гвардії України, діючи разом з артилерією суміжних підрозділів, ліквідували 18 танків російських окупантів під час однієї спецоперації. Про результати повідомлено на сторінці підрозділу у Facebook, де оприлюднено відеозапис бойової роботи.

Як зазначають військові, підготовка до місії включала детальне планування та постійний моніторинг пересування ворожої техніки за допомогою…

https://www.stolica.news/zsu-znyshchyly-18-vorozhykh-tankiv-za-odnu-spetsoperatsiiu.html