Новини України / У Києві правоохоронці викрили схему привласнення бюджетних коштів під час закупівель комп’ютерної техніки для Державної служби України з надзвичайних ситуацій на майже 1 млн грн. Про це інформує пресслужба Нацполіції у середу, 3 червня.
Правоохоронці зупинили спробу заволодіння державними коштами під час проведення тендерних закупівель комп’ютерної техніки.
Організатором схеми став місцевий підприємець, котрий керував двома…

https://www.stolica.news/u-kyievi-zirvaly-skhemu-rozkradannia-koshtiv-dsns.html