Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами

СБУ, Національна поліція та прокуратура виявили ще чотирьох спільників ФСБ Росії, які вчиняли підпали в Кіровоградській та Одеській областях. Злочинна група виконувала завдання російської спецслужби, підпалюючи авто Збройних сил України. Затримано трьох безробітних з Олександрійської громади, які підпалили два пікапи ЗСУ. Також затримано мобілізованого, який вчиняв підпали в Одеській області. Ці особи могли бути залучені до виготовлення бомби для підриву електропоїзда. Затриманим оголошено підозру, а їм загрожує до 10 років ув’язнення.