Українські спецслужби отримали повну інформацію про систему окупаційної “влади” на тимчасово окупованій Росією частині Херсонської області. Встановлено зрадників, які погодилися співпрацювати з ворогом, на всіх рівнях, починаючи від так званої “військово-цивільної адміністрації Херсонщини”, очолюваної Володимиром Сальдо, та “уряду” – до окупаційних адміністрацій у захоплених містах і селищах області, каральних органів на місцях, пропагандистів та колаборантів, які працюють у системі освіти, медицини тощо.

Про зрадників українські спецслужби знають усе, від імен, “посад”, дат народження та ідентифікаційних кодів – до номерів автомобілів, на яких вони пересуваються. Повну схему окупаційної “влади” на Херсонщині ми отримали від джерел в українських спецслужбах.

Система окупаційної влади на Херсонщині, яка тимчасово перебуває під російською окупацією, починається з так званого “уряду” та “військово-цивільної адміністрації Херсонської області”.

Так, окупаційну “адміністрацію” Херсонщини очолює зрадник Володимир Сальдо. Відомі 7 його заступників. Окрім сумнозвісного “активіста” Кирила Стремоусова, “заступниками” Сальдо росіяни призначили депутата Херсонської облради від “Нашого краю” Віталія Булюка, депутата Херсонської міськради від Блоку Сальдо Ігоря Семенчева, тамаду Костянтина Войцеховського, ще одного члена Блоку Сальдо Сергія Черевка, дружину терориста “ДНР” Павла Губарєва Катерину та росіянина Аслана Арсанукаєва з Чечні.

Він, до речі, не єдиний “смотрящий” від РФ за місцевими зрадниками в окупаційній “адміністрації”. У структуру “Херсонської обласної ВЦА” окупанти включили також росіянина Гліба Хора, який числиться “представником Держдуми РФ” на окупованій Херсонщині, а також земляка міністра оборони РФ Артиша Сата з Туви, який отримав посаду “радника” Сальдо.

У структуру “обласної влади” на Херсонщині також входить колишній заступник начальника ГУ МНС в Одеській області Олександр Коротаєв, що є “командиром добровольчого батальйону імені Маргелова”. “Військовим комендантом” окупованої області загарбники поставили російського військового Віктора Бедріка, котрий раніше командував бригадою РХБЗ Східного воєнного округу РФ, у заступники йому призначили ще одного росіянина з позивним “Капсуль”.

Також окупанти створили на Херсонщині так званий “уряд”. Із семи його членів лише двоє є уродженцями України. Це антиукраїнський пропагандист Михайло Шпір (“заступник міністра цифрового розвитку”) та уродженець Дніпра Євген Немтимов (“міністр фінансів”).

Решту посад зі встановлених “членів уряду” посідають громадяни РФ: “голова уряду”, а за сумісництвом – “заступник” Сальдо Сергій Єлісєєв зі Ставрополя, який раніше обіймав посаду заступника голови уряду Калінінградської області; “міністр промисловості” Сергій Машкауцан, котрий раніше трудився у відповідному міністерстві РФ; “заступник голови уряду з питань внутрішньої політики” Володимир Беспалов, який “перекочував” на Херсонщину з уряду Калінінградської області; “міністр освіти та науки” Михайло Родіков із Московської області, який уже займався “адаптацією” освіти у Севастополі під “російські норми”; “куратор” від “Єдиної Росії”, депутат Держдуми РФ Володимир Бабаков.

Практично про всіх перерахованих, зокрема українських зрадників, спецслужби знають чимало, включно з датами народження та ідентифікаційними номерами.

Детальну інформацію вдалося зібрати розвідникам також про всіх колаборантів, які зрадили Україну за “посади” від окупантів, у міських та селищних радах, у комунальних підприємствах, освітніх закладах та лікарнях. Особливо ретельно українські спецслужби збирали інформацію про персональний склад так званих “силових структур”, починаючи від управлінь “поліції” та “ГИБДД” – і закінчуючи експертами-криміналістами, патрульними та оперативниками.

Відомо, зокрема, дані щодо зрадників у Олешках, Херсоні, Голій Пристані, Білозерці, Скадовську, Каланчаку, Новотроїцькому, Генічеську, Чаплинці, Каховці, Новій Каховці, Бериславі та інших населених пунктах і районах окупованого регіону.

Окремо зібрано інформацію про колаборантів, що працюють на окупантів у сферах освіти й культури,медицини, фінансів, транспорту, обіймають “посади” у податковій та МНС, займаються пропагандою. Названо також колаборантів із так званої УПЦ МП, а також перераховано вже затриманих або ліквідованих зрадників.

Ознайомитися з повною схемою структури окупаційної влади на захопленій частині Херсонщини можна за посиланням. Через її масштабність та розгалуженість ми викладаємо її окремо.

Джерело: Обозреватель

от Admini4

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com