https://www.rbc.ua/static/img/w/i/wikimedia_by_cherryx1_1300x820.jpg

Вірменія звернулась до Європейського суду з прав людини з вимогою вжити заходів стосовно Азербайджану через його “широкомасштабну агресію”.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на News.am.

Представник Вірменії з міжнародних правових питань звернувся до ЄСПЛ з вимогою щодо застосування забезпечувального заходу з метою запобігання незворотній втраті, яка загрожує правам цивільного населення внаслідок "широкомасштабної агресії, розв'язаної Азербайджаном".

"Зокрема, висунуто вимогу зобов'язати Азербайджан припинити обстріл усіх цивільних об'єктів, населених пунктів та населення", – йдеться в повідомленні.

Що цьому передувало

19 вересня Азербайджан оголосив про початок "антитерористичних заходів локального характеру" у Нагірному Карабаху після звинувачень Вірменії "в організації теракту та загибелі військових".

Тим часом, згідно до повідомлень місцевих ЗМІ, російські миротворці втекли після початку зіткнень. А речниця російського МЗС Марія Захарова закликала припинити бойові дії в регіоні. 

Тим часом прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що країна не бере участі у військових діях і не має армії в Нагірному Карабаху. В той же час, влада Азербайджану повідомила, що припинить бойові дії тільки якщо вірменські сили в регіоні здадуться.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

от Admini4

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com