20 вересня відкрилися перші ресторани швидкої їжі «McDonald’s». Через просто величезний попит на їх продукцію, послуга замовлення може бути тимчасово недоступною у якомусь з ресторанів або в додатку Glovo. Про це повідомили в пресслужбі Glovo та додали, що працюють над вирішенням проблеми.

Цитата

«Ми усвідомлювали, що із перезапуском навантаження на сервіс буде дуже високим, адже ресторани спочатку працюватимуть лише на доставку з Glovo, а фізичні продажі, як і McDrive, будуть недоступні. Тим не менш, ми готові до цього», — повідомили в Glovo.

«Проте у зв’язку з великим попитом саме на продукцію МакДональдз послуга замовлення може бути тимчасово недоступною у конкретному ресторані або загалом в додатку. Зараз наш партнер робить все можливе, щоб страви якнайшвидше знову з’явилися в наявності, а ми — щоб вони скоріше опинилися у вас. Слідкуйте, будь ласка, за оновленням інформації у додатку Glovo», — сказали в пресслужбі Glovo.

Мережа McDonald’s почала поступове відкриття ресторанів — із запуску McDelivery. Сьогодні, 20 вересня вже відкрилися перші три ресторани в Києві, які працюють лише на. Так, працює McDelivery у трьох ресторанах Києва: — проспект Бажана, 3в (м. Харківська); — вул. Гришка, 7 (м. Позняки); -проспект Гагаріна, 2а (Дарниця).

от Admini4

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *