https://www.rbc.ua/static/img/_/v/_viyskoviy_bezpilotnik_valkiriya_donetska_oblast_3_bereznya_2024_r_gettyimages_2049401550_5771961943b459010fc3784a1b616839_1300x820.jpg

В Україні запустили сайт “Будь собою”, де можна знайти вакансію в Силах оборони України. У пошуку можна обрати війська та спеціальність.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Міноборони.

"Тепер у вас є можливість самостійно обрати посаду для служби в армії. Обирайте свою професію в Силах оборони України на army.gov.ua і станьте частиною сильної та сучасної армії України", – йдеться в повідомленні.

На сайті також розміщені умови рекрутингу в армію. Згідно з роз’ясненням,  якщо ви обираєте посаду у військовій частині, яка входить до переліку військових частин пріоритетного комплектування, і вам надано відповідний рекомендаційний лист від такої в/ч, ви потрапляєте до цієї в/ч незалежно від того, чи ви обрали службу за контрактом, чи бажаєте служити за призовом під час мобілізації, на особливий період.

Якщо ви обрали посаду у військовій частині, яка не входить до переліку військових частин пріоритетного комплектування, і вам надано відповідний рекомендаційний лист від такої в/ч, ви потрапляєте до цієї в/ч за одночасної наявності двох умов: ви обрали службу за контрактом, та призначення вас на посаду до обраної в/ч погодив Генеральний штаб ЗСУ.

Рекрутинг до ЗСУ

Нагадаємо, Міноборони цього року запустило рекрутинг до ЗСУ, завдяки якому українці зможуть знайти вакансію та долучитися до армії. У центрах рекрутингу надають консультативно-інформаційні послуги. 

Міноборони хоче у I півріччі 2024 року відкрити 27 центрів рекрутингу в обласних центрах та великих містах України.

Раніше Міністерство оборони України запустило рекрутинг операторів безпілотників для громадян, які готові підписати контракт із ЗСУ. Набір відбуватиметься через центри рекрутингу.

Від Admini4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *