https://www.rbc.ua/static/img/0/a/0a5a5072_id83135_1300x867_e657ef6981ed0102280c75ef79541ab3_1300x820.jpg

В Україні протестували нову бойову частину до західного ударного дрона. Таким чином країна розвиває спільні виробництва зброї.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на міністра стратегічної промисловості України Олександра Камишіна.

"Наша оборонка вже регулярно випробовує нові рішення. Розробляємо нове, модернізуємо старе, відновлюємо виробництво давно забутих, але добре себе зарекомендувавших виробів", – йдеться у заяві.

За словами Камишіна, один з ударних дронів західного виробництва непогано себе зарекомендував на полі бою, але бойову частину військові попросили зробити більш потужною.

"На відео – результат випробування нової бойової частини для цього дрона. Випробування пройшли успішно – вибух повністю розвалив бронеплиту товщиною 50 мм, за нею – ще одну, 16мм, і вм’яв третю, також 16 мм", – написав міністр.

Камишін підкреслив, що таким чином зароджуються спільні виробництва.

Виробництво зброї в Україні

Як відомо, на озброєнні Збройних сил України вже понад 20 нових найменувань дронів українського виробництва. Цього року Кабмін виділив цього року 40 мільярдів гривень для інвестицій в українських виробників безпілотників.

Крім того, президент України Володимир Зеленський оголосив про створення нового альянсу у сфері озброєння. До цього вже приєдналися декілька виробників зброї з різних країн.

Також Україна разом зі Сполученими Штатами Америки проведе у Вашингтоні оборонний форум. Він відбудеться вже у грудні.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

от Admini4

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *