https://www.rbc.ua/static/img/d/s/dscf1755__7__754ec225675c315e5f169f20f231c1c8_1300x820.jpg

У питанні зміни українських командувачів рішень не було ухвалено. Але якщо такі зміни й будуть, то про це проінформують громадськість.

Про це заявив міністр оборони України Рустем Умєров під час спільної прес-конференції з німецьким колегою Борисом Пісторіусом, передає кореспондент РБК-Україна.

Так, Умєров на питання про можливість звільнення командувача Об'єднаних сил ЗСУ Сергія Наєва та  командувача ОСУВ "Таврія" Олександра Тарнавського, ухилився від прямої відповіді.

"Тема, яка стосується зміни командувачів, вона проходить за всіма параметрами, які ми у своєму внутрішньому периметрі обговорюємо. У цьому плані маємо сказати, що рішення поки не прийнято, але ми робимо все можливе, щоб підвищити ефективність. І якщо це станеться, то ми дуже відкрито спілкуватимемося з вами", – сказав глава Міноборони.

Він додав якщо такі речі відбуваються, зокрема звільнення командувачів, то "вони відбуваються або з питань, які виникали раніше, або обговорюються для того, щоб ми досягли більшої ефективності".

Новина доповнюється…

от Admini4

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *