https://www.rbc.ua/static/img/_/f/_facebook_com_taclbery_ae7e760ead9953ef445153e46de12b34_1300x820.jpg

Удар по російській баржі та буксиру в Азовському морю міг бути нанесений військами РФ. Це не перший випадок friendly fire (“дружнього вогню”).

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на начальника Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня України Дмитра Плетенчука в ефірі телемарафону.

"Зараз з позиції ВМС можу такий девіз сказати: "Це не ми". Наразі нам не відомо про застосування з нашого боку. Нічого такого не відбувалося. Тому прокоментувати це я не можу. В мене наразі немає  подібної інформації", – сказав він.

Як зазначив Плетенчук, можливо, росіяни намагалися випробувати свої морські дрони, "якими вони хизуються, що вони в них є і вони обов'язково їх будуть застосовувати".

"Знаєте, у них взагалі friendly fire – це нормальна практика. Минулого разу так само Північний флот проводив навчання і вони ракетою знищили риболовний траулер. І це у них цілком прийнятно в принципі. Тому я допускаю можливість, що це був подібний інцидент", – додав Плетенчук.

 

Нагадаємо, російські ЗМІ повідомили, що 8 червня буксир “Інженер Смирнов” та баржа “Секція-179” були атаковані в акваторії Азовського моря українськими безпілотниками. Це перший удар дронів в акваторії Азовського моря з початку повномасштабної війни. Водночас Україна офіційно інформацію про удар не підтверджувала.

Від Admini4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *