https://www.rbc.ua/static/img/_/v/_vnutrishnih_sprav_igor_klimenko2__facebook_com_ua_national_police_7168167de35d5349092cef07033b05db_1300x820.jpg

У північній частині Вовчанська Харківської області, де йдуть активні бойові дії, російські військові беруть місцевих мешканців у полон. Наразі вже відомо про перші розстріли цивільних російськими військовими.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на главу МВС Ігоря Клименка в Telegram.

Як зазначив Клименко, за оперативною інформацією станом на зараз, російські військові, які намагалися закріпитись у місті, не дозволяли місцевим мешканцям евакуйовуватися: людей почали викрадати та зганяти до підвалів.

"Відомо про перші розстріли цивільних російськими військовими. Зокрема, один із мешканців Вовчанську намагався втекти пішки, відмовився виконувати команди загарбників – росіяни його вбили", – інформує Клименко.

За фактами порушення правил та звичаїв війни слідчі Національної поліції у Харківської області розпочали кримінальне провадження. 

"Евакуаційні групи Національної поліції України продовжують працювати у Вовчанську попри інтенсивні бойові зіткнення та намагаються забезпечити подальшу евакуацію людей", – зауважує він.

Ситуація у Харківській області

Минулого тижня ворог активізував наступальні дії у Харківській області. Найбільше на даному напрямку наразі страждає Вовчанськ, який є однією з пріоритетних цілей загарбників для окупації.

Водночас, як зауважують у Генштабі, окупанти не досягли очікуваного успіху і вже вчора стало відомо, що ЗСУ вдалось частково відтіснити загарбникыв з Вовчанська.

Зокрема, вчора спікер ОСУВ Хортиця Назар Волошин повідомляв, що спроби російських загарбників прорвати оборону ЗСУ на Харківському напрямку зупинено. Ситуація трохи стабілізувалася, проте бої тривають.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Від Admini4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *