https://www.rbc.ua/static/img/_/v/_viyskovi_tank_volnovaha_donetsk_gettyimages_1239544422_f5ff22bc6756b7983cc1ad68ee562579_1300x820.jpg

Війна в Україні може тривати ще кілька років. Тому країни НАТО повинні бути готовими підтримувати Київ у довгостроковій перспективі.

Про це заявив високопосадовець НАТО під час саміту у Вашингтоні, пише РБК-Україна з посиланням на “Голос Америки”.

"Зрештою, ми всі маємо бути готові продовжувати підтримувати Україну навіть після 2025 року. Ми всі дуже добре розуміємо, і, як ми вже говорили протягом тривалого часу, це не конфлікт, який вірогідно незабаром закінчиться", – сказав він.

За його словами, війна в Україні "потребуватиме років цілеспрямованих зусиль", бо Росія "безсумнівно" зможе витримувати життя в умовах воєнної економіки ще мінімум 3-4 роки.

Оцінюючи здатність Росії щодо переходу економіки на воєнні рейки, посадовець Альянсу зазначив, що довгострокові наслідки будуть відчутними та значними для російської економіки.

Але наразі російське суспільство готове до запропонованого йому способу життя.

Війна в Україні

За даними на кінець травня, кияни зберігали оптимізм з приводу перемоги України у війні, проте він став більш стриманим. Так, у жовтні 2023 року 91% вірили у перемогу, а за даними на травень – 85%.

Додамо, що очевидними планами РФ на цю літню кампанію залишається вихід на адмінкордон Донецької області, тому ворог продовжує тиснути. Проте ЗСУ мають перспективи того, щоб зупинити окупанта в цьому наступі. Докладніше – у матеріалі РБК-Україна.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Від Admini4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *