Президент США Дональд Трамп заявив у соцмережі, що Іран не стягує жодних платежів з суден, які проходять через Ормузьку протоку. Він підкреслив, що США не надавали Ірану гроші або розблоковували їхні активи, і якщо це виявиться неправдою, то Вашингтон вийде з переговорів з Тегераном. Також Трамп заявив, що США планують закуповувати продовольство для іранського населення у власних виробників. Напередодні він назвав зростання пропускної спроможності через Ормузьку протоку рекордним, а сьогодні Оман відкрив тимчасовий транзитний коридор для суден без стягування митних зборів.
Трамп зробив заяву, щодо платного проходу через Ормуз