У Києві запрацював енергетичний штаб
У Києві був створений штаб для ліквідації наслідків обстрілів російських енергетичних об’єктів. Перше засідання штабу вже відбулося, на якому було вирішено, що зустрічі будуть проводитися регулярно цілодобово. Метою штабу є…