https://www.rbc.ua/static/img/_/k/_kordon_ukrayina_belarus_facebook_com_dpsukraine_6f0c748858c7a104ad9b4382c526c97e_1300x820.jpg

Системи спостереження на кордоні України нарощуються додатковим мобільним обладнанням. Мова йде про мобільні комплекси компанії Compass Engineering.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Держприкордонслужбу.

Переваги

Як розповіли прикордонники, мобільні комплекси компанії Compass Engineering обладнані як оптичною, так і тепловізійною камерою та можуть розпізнавати цілі на великих відстанях.

"За допомогою приладу прикордонники виїжджають на довірену ділянку, ведуть спостереження як вдень, так і вночі, в тому числі й за повітряним простором", – додали в Держприкордонслужбі.

Ситуація з боку Білорусі та Росії

Що стосується республіки Білорусь, то як раніше розповідав екс-командувач Об'єднаними силами ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв, на прикордонній, південній частині Білорусі знаходяться 1800 військовослужбовців Сил спеціальних операцій – це два батальйони десантно-штурмових військ РБ Білорусь, а також тактична група артилерії та відповідно прикордонники.

Що стосується 1000 км лінії зіткнення з РФ, то там знаходиться близько 21000 особового складу – це два угруповання, які там створені – "Курськ" та "Брянськ", і в цих угрупованнях знаходяться підрозділи, збудовані дзеркально-бойовими порядками українських сил. Детальніше – у матеріалі.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

от Admini4

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *