https://www.rbc.ua/static/img/_/u/_ukrayini_gettyimages_694791094__2__1300x820_07d3c4b09eae98a3914750878bd7680b_1300x820.jpg

Словацькі перевізники сьогодні, 21 листопада, почали блокувати рух вантажних автомобілів у напрямку України через пункт пропуску “Вишнє Нємецке – Ужгород”.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Державну прикордонну службу України (ДПСУ).

Ініціатором такого страйку стала Спілка перевізників Словаччини, представники якої й проводять блокування.

"За інформацією від Прикордонної поліції Словацької Республіки, сьогодні з 13:30 розпочалося блокування руху вантажівок, що рухаються в напрямку словацького пункту пропуску "Вишнє Нємецке", суміжному з українським пунктом пропуску "Ужгород"", – розповіли в українській Держприкордонслужбі.

Прикордонники додали, що словацькі учасники такої акції не розкривають запланованих термінів закінчення блокади.

Кількість вантажівок, що знаходяться на території Словаччини перед ПП "Вишнє Нємецке" у напрямку України, наразі становить близько 300.

"Пропуск автомобілів та автобусів здійснюється у штатному режимі", – зазначили в ДСПУ.

Блокування кордону з Україною

Польські перевізники розпочали страйк 6 листопада. У зв'язку з цим спостерігаються проблеми з рухом фур на кордоні з Україною – пропускна спроможність не більше однієї машини на експорт та імпорт за годину.

13 листопада польські перевізники відмовилися розблокувати кордон з Україною за підсумками переговорів з українськими чиновниками. Детальніше про це – у матеріалі РБК-Україна.

Між тим 16 листопада Союз автоперевізників Словаччини вирішив висловити підтримку польським колегам і заблокував кордон з Україною – зокрема, прикордонний перехід Вишнє Нємецке зі словацької сторони.

Більш детально про страйк на кордоні, чого хочуть польські перевізники та чому блокують фури з України – читайте на РБК-Україна у цьому матеріалі.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

от Admini4

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *