У неділю ввечері 21 червня стало відомо, що особистий Telegram-канал мера Москви Сергія Собяніна було зламано. На каналі почали з’являтися дописи з неприязніми повідомленнями про місто та Україну, а також збір коштів на потреби української армії. Цей інцидент стався у день народження самого мера, якому виповнилося 68 років. Зламаний канал був пізніше відновлений, а мер Собянін не постраждав від цієї ситуації.
"Слава Україні": акаунт мера Москви зламали