РФ атакувала АЗС у Запоріжжі та на Харківщині

У ніч з 26 на 27 червня російські військові здійснили напад на автозаправні станції в Запоріжжі та Харківській області, як повідомила ДСНС України. У результаті цих атак у Запоріжжі загорівся резервуар з газом та адміністративна будівля, але щасливо обійшлося без жертв. Пожежу швидко загасили рятувальники. У Харківській області дві АЗС у Солоницівській громаді Харківського району також постраждали від нападу. На одній з них пошкоджена будівля та виникла пожежа, яка знищила частину техніки. Інша автозаправка також пошкоджена ударом, але людей вдалося уникнути травм.