Міністр оборони України Олексій Резніков вважає, що через поразки на полі бою РФ може озвучити черговий «жест доброї волі» під приводом техногенної катастрофи на території своєї країни.

За словами міністра, у Кремлі вже шукають варіанти можливих сценаріїв, яким чином можна виправдати всередині свого суспільства черговий успіх української армії.

Очільник відомства припустив, що в Кремлі вже шукають уже варіанти сценаріїв, як це «відіграти», і не виключено, що буде «жест доброї волі» під виглядом якогось катаклізму.

Пряма мова: «Якщо вже поспостерігати за низкою публічних висловлювань на російських ресурсах, то можна побачити, що вже лунають фрази, мовляв: «Треба, напевно, закінчувати СВО», «треба переходити до оборони», «треба утримати наші «новоприбулі» території».

Адже в разі чергового успіху української армії, який є абсолютно очікуваним і для них, потрібно зрозуміти, як «продавати» у себе всередині, як подавати це народу? У них же теж перегріті були очікування: Київ за три дні і т.зв. «СВО» за три тижні. І хоча пропаганда в РФ працює чудово, але з кожним разом усе складніше…

Це не мій прогноз, а міркування, але все ж таки я не здивуюся, якщо в них з’явиться в сценарії якась проблема, серйозного катастрофічного виду, техногенного, на території Росії.

Скажімо, щось станеться з електростанцією, гідроелектростанцією, АЕС, з’являться ризики для населення, і це потребуватиме негайної уваги уряду, акумуляції ресурсів, зокрема солдатів. І так вони нібито зможуть пояснити людям, чому закінчують активні бойові дії в Україні. Тобто їм доведеться озвучити «жест доброї волі» під виглядом якогось катаклізму на території РФ».

от Admini4

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *