https://www.rbc.ua/static/img/_/k/_kirbi_gettyimages_454337246_4f678fbd11f9bc42adcf12b27bbd0c12_1300x820.jpg

Головний речник президента США Джо Байдена з питань національної безпеки Джон Кірбі, іде на підвищення. Він стане помічником президента і радником Білого дому з питань національної безпеки.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

Кірбі, що раніше обіймав посади речника Пентагону і Державного департаменту, отримає новий титул – радник Білого дому з питань національної безпеки.

За словами анонімного чиновника агентства, його також підвищать із посади заступника помічника до статусу помічника президента. Він відповідатиме за координацію комунікацій з питань національної безпеки у різних відомствах.

У рамках нової структури він найме невеликий штат співробітників, які допомагатимуть йому синхронізувати повідомлення адміністрації з питань національної безпеки на додаток до щоденної роботи з пресою.

Кірбі був одним з найпомітніших облич Білого дому президента Байдена, часто проводив спільні брифінги разом із прес-секретарем Карін Жан-П'єр з висвітлення питань національної безпеки, особливо після нападу ХАМАС на Ізраїль 7 жовтня та подальшої атаки Ізраїлю на Сектор Газа.

Його виступи в кімнаті для брифінгів триватимуть і надалі, сказав чиновник.

Адмірал ВМС США у відставці Джон Кірбі, був координатором Ради національної безпеки зі стратегічних комунікацій з моменту переходу з Пентагону в 2022 році.

Активність Джона Кірбі

Днями Кірбі назвав "просто непотрібним" інтерв'ю скандального американського медійника Такера Карлсона з російським диктатором Володимиром Путіним.

Після відставки Валерія Залужного з посади головнокомандувача ЗСУ, Кірбі заявив, що Білий дім працюватиме з будь-ким, хто очолює українську армію.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

от Admini4

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *