За інформацією в.о. міського голови Сум Артема Кобзара та голови Запорізької ОВА Івана Федорова, війська РФ здійснили напад на автозаправні станції у Сумах і Запоріжжі вранці 25 червня. У Сумах було зафіксовано влучання безпілотного літального апарату типу “Мольнія” по одній з АЗС у Зарічному районі міста, що спричинило пожежу. Інформація про постраждалих поки не уточнена. Голова Запорізької ОВА наголосив, що видимий дим у Запоріжжі є наслідком російської атаки на автозаправні станції.
Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі