На Дніпропетровщині викрито дві групи, до складу яких входило 15 місцевих жителів, серед яких було двоє правоохоронців. Ці групи протягом пів року займалися незаконною вирубкою лісозахисних смуг у Павлоградському районі з метою продажу деревини. Усім учасникам було повідомлено про підозру у незаконній порубці, перевезенні, зберіганні та збуті лісу. За даними слідства, з жовтня 2025 року по квітень 2026 року підозрювані без дозвільних документів систематично вирубували дерева у лісозахисних смугах Павлоградського району, використовуючи спеціальне обладнання та транспорт. Вони переробляли та збували деревину через Інтернет на території області. В результаті незаконної діяльності було знищено понад 1000 дерев, а збитки для довкілля оцінили майже в 14 млн грн. Під час обшуків вилучено транспортні засоби, грошові кошти, бензопили, мобільні телефони, зброю, документи, а також речовини, схожі на наркотики.
На Дніпропетровщині викрито дві групи "чорних лісорубів"