У Чернігівській області вирішили евакуювати з 12 прикордонних населених пунктів жителів до 1 липня. Це рішення ухвалила рада оборони за запитом військових. Йдеться про села у Корюківській, Городнянській, Новгород-Сіверській та Семенівській територіальних громадах. Також продовжуються заходи евакуації з семи інших сіл, де це було оголошено раніше. Усього в цих населених пунктах залишається близько тисячі жителів, включаючи 120 дітей. Планується завершити евакуацію протягом двох місяців.
На Чернігівщині оголосили примусову евакуацію з 12 прикордонних сіл