https://www.rbc.ua/static/img/d/s/dscf9760_d6dd174b3e0ab2b43977f4c384655c7a_1300x820.jpg

Мешканцям будинку на Сирці, який було пошкоджено 8 липня російською ракетою, надається вся необхідна допомога від міста. Висновки щодо можливості відновлення будинку має зробити створена спеціальна комісія.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу КМДА.

"Відселеним мешканцям цього та сусіднього будинків (це загалом, близько 100 людей) від міста надається вся необхідна допомога. Людям, які звернулися, що потребують, куди переїхати, столична влада допомогла з тимчасовим поселенням. І наразі уточнюються списки мешканців, які також потребують відселення. Люди звертаються в оперативні штаби, які працюють в районах столиці", – повідомив Віталій Кличко.

Він також зазначив, що створена у Києві спеціальна комісія протягом двох тижнів має надати висновок, чи підлягає будинок відновленню. Адже в ньому повністю знищено один під'їзд і суттєво пошкоджені інші під'їзди.

"Розпочала працювати спеціальна комісія, створена містом, яка обстежує пошкоджений 8 липня російською ракетою житловий будинок на Сирці. Сьогодні провели нараду на місці. За 2 тижні фахівці мають зробити технічні висновки щодо можливості відновлення  будинку, де зруйнований під'їзд та загинули 13 людей, із них – 5 дітей. Це найбільша кількість вбитих РФ людей в одному житловому будинку в столиці, від початку широкомасштабної війни", – повідомив Кличко.

В КМДА повідомили, що оперативний штаб у Солом’янському районі працює у спеціалізованій школі №64 за адресою вул. Ушинського, 32. У Шевченківському районі всю необхідну допомогу можна отримати в школі №169 за адресою вул. Володимира Сальського, 2. У Голосіївському районі штаб розгорнули у школі №186, що по вул. Зої Бутенко, 8.

Як повідомлялося, внаслідок масованого ворожого обстрілу Києва 8 липня загинули 33 мешканці Києва, в тому числі 5 дітей. Постраждала 121 людина, зокрема 10 дітей. Загалом пошкоджень і руйнувань зазнали 129 будівель міста різних форм власності.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Від Admini4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *