https://www.rbc.ua/static/img/_/g/_gettyimages_1241772983_7856e03c41594fc12156116d35efba98_1300x820.jpg

Китайська Народна Республіка стала вирішальним чинником, що сприяє війні Росії проти України.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на спільну заяву за підсумками саміту НАТО.

"КНР стала вирішальним чинником війни Росії проти України через своє так зване "безмежне" партнерство та широкомасштабну підтримку оборонно-промислової бази Росії. Це посилює загрозу, яку Росія становить для своїх сусідів і для євроатлантичної безпеки", – йдеться у повідомленні

Як наслідок, Альянс закликав Китай, як постійного члена Ради Безпеки ООН, який несе особливу відповідальність за дотримання цілей і принципів Статуту ООН – припинити будь-яку матеріальну та політичну підтримку військових зусиль РФ.

У документі уточнили, що мова йде про передачу матеріалів подвійного призначення. Зокрема, компоненти зброї, обладнання та сировину, які служать ресурсами для оборонного сектора Росії.

"КНР не може дозволити найбільшу війну в Європі в новітній історії без того, щоб це негативно вплинуло на її інтереси та репутацію", – резюмували у заяві.

Нагадаємо, що НАТО заявило про “незворотній” шлях України до членства в Альянсі та назвало умову, за якої країні надішлють запрошення до військового блоку.

Раніше РБК-Україна повідомляло, НАТО пообіцяло надати Україні допомогу в розмірі 40 млрд євро протягом наступного року.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Від Admini4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *