У ніч на 22 червня в окупованому Криму пролунала серія вибухів. Жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням після цього події. Вибухи було почутно у різних районах півострова, зокрема в Армянську, Феодосії, Севастополі та інших населених пунктах. Також спостерігалися спалахи біля Таврійської теплоелектростанції. Соцмережі почали заповнюватися повідомленнями про відсутність електропостачання у Феодосії, Керчі, Севастополі та інших районах. Попередньою атакою 21 червня Таврійська ТЕС вже зазнала пошкоджень. Наразі офіційної інформації щодо наслідків вибухів від окупаційної влади Криму не надходило.
Крим накрили блекаути після чергових вибухів