Крим накрили блекаути після чергових вибухів

У ніч на 22 червня в окупованому Криму пролунала серія вибухів. Жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням після цього події. Вибухи було почутно у різних районах півострова, зокрема в Армянську, Феодосії, Севастополі та інших населених пунктах. Також спостерігалися спалахи біля Таврійської теплоелектростанції. Соцмережі почали заповнюватися повідомленнями про відсутність електропостачання у Феодосії, Керчі, Севастополі та інших районах. Попередньою атакою 21 червня Таврійська ТЕС вже зазнала пошкоджень. Наразі офіційної інформації щодо наслідків вибухів від окупаційної влади Криму не надходило.