Іран відповів на удари США по своїй території ударами безпілотників і ракет по американських військових об’єктах в Кувейті та Бахрейні. Цю інформацію поширили КВІР та іранський державний телеканал Press TV. Удари США порушили режим припинення вогню, що призведе до припинення дипломатичних процесів. Іран стверджує, що їхні удари були спрямовані проти ключових військових об’єктів США, таких як авіабаза “Алі Аль-Салем” та штаб П’ятого флоту. Іран обіцяє “нищівну відповідь” на американські атаки. Американські війська в свою чергу заявили про нові удари по Ірану після нападу на торгове судно в Ормузькій протоці. Військові США також повідомили про удари по сховищах ракет і безпілотників в Ірані.
Іран атакував об’єкти США в Кувейті та Бахрейні