https://www.rbc.ua/static/img/_/o/_ostin_gettyimages_1246386645_e42e211b48cdec33c9bb37d904a532cb_1300x820.jpg

Чергова зустріч Контактної групи з питань оборони України (формат “Рамштайн”) відбудеться вже у середу, 22 листопада.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву міністра оборони Сполучених Штатів Америки Ллойда Остіна на зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським.

За словами глави Пентагону, те, що відбувається в Україні, стосується не лише її, а й усього світу. Тому для США разом з союзниками та партнерами продовжать працювати над наданням Україні можливостей для успіху у війні.

 

"Наша наступна зустріч з Контактною групою (формат "Рамштайн" – ред.) пройде в середу. І я з нетерпінням чекаю того, щоб попрацювати з міністром Умєровим (міністром оборони України Рустемом Умєровим – ред.). І зробити необхідну роботу, щоб забезпечити вас тим, що потрібно у боротьбі", – зазначив Остін.

Що передувало

Нагадаємо, ще минулого тижня у норвезькому Міністерстві оборони заявили про те, що зустріч Контактної групи з оборони України запланована на 22 листопада.

Глава Пентагону Ллойд Остін, за даними відомства, запросив взяти участь голів оборонних відомств з близько 50 країн.

Варто зауважити, що засідання у форматі "Рамштайн" 22 листопада стане вже 17-м. Попередня зустріч відбулася 11 жовтня. Тоді нашій країні пообіцяли надати фінансову та військову допомогу.

 

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

от Admini4

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *