https://www.rbc.ua/static/img/_/v/_viyskovi_gettyimages_1235256211_3ff5d656532098fb8993cd119465518b_1300x820.jpg

Білорусь має намір збудувати на кордоні з Україною дві прикордонні застави – військові об'єкти, де розмістять підрозділи білоруських прикордонників.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на “Беларускі Гаюн” у Telegram.

За інформацією моніторингового каналу, будівництво прикордонних застав запланував Державний прикордонний комітет Білорусі. Відомство хоче закупити "інженерні послуги з комплексного управління будівельною діяльністю".

У "Гаюні" уточнюють, що один комплекс прикордонної застави побудують у селі Карпівка Лоївського району. Заставу (підрозділ прикордонників) там створили ще у 2017 році, вона охороняє ділянку кордону з Україною завдовжки 29,5 кілометрів, що проходить по річці Сож.

Ще один комплекс прикордонної застави, за неофіційними даними, хочуть збудувати у селі Свіча Наровлянського району. Там заставу сформують з нуля. Вона увійде до складу Мозирського прикордонного загону.

У "Гаюні" наголошують, що таку локацію для будівництва було обрано невипадково, оскільки в тому районі зараз знаходиться лише одна застава Мозирського прикордонного загону – "Наровля".

Фото: локації, де хочуть звести прикордонні застави (t.me/Hajun_BY)

Що передувало

Нагадаємо, раніше Білорусь почала розповсюджувати фейки про те, що Україна нібито стягує війська до кордону. Також у Мінську злякалися, що українські захисники будують фортифікації на кордоні з РБ.

У Державній прикордонній службі України у відповідь на такі вкидання заявили, що Україна не несе загрози Білорусі. При цьому додали, що посилювати оборону на кордоні продовжать.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Від Admini4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *