У суботу, 27 червня, українські громадяни повернулися додому після того, як були утримані у неволі в Росії протягом багатьох років. Цю добру новину оголосив Дмитро Лубінець, уповноважений Верховної Ради з прав людини, у своєму Facebook. Він пояснив, що це стало можливим завдяки його прямій гуманітарній роботі з російським уповноваженим з прав людини Яною Лантратовою. Українці віком від 35 до 66 років були затримані росіянами в 2022 році під час окупації деяких областей України. Були випущені додому, серед них були ті, кого затримали через зв’язок з ЗСУ або через участь у захисті своєї країни. Одним із звільнених був доброволець, який долучився до бригади Ангели Тайри в Маріуполі.
Україна повернула з полону Росії сімох цивільних