У місті Дрогобич поліція затримала чоловіка, який пошкодив пам’ятник жертвам німецької окупації. Зловмисником виявився 32-річний місцевий житель, який зафільмувався на відео, як вчиняє наругу над меморіалом. Поліція встановила його особу після моніторингу соціальних мереж. Чоловік був затриманий і визнав, що вчинив це під впливом алкоголю та з хуліганських мотивів. Вирішується питання щодо його подальшої долі.
На Львівщині чоловік повалив меморіал жертвам нацистських репресій