Під час обміну полоненими в Україну повернулися батько та син, які були у полоні з травня 2022 року. Їх сім’я чекала у Хмельницькому. Вони були членами 23 загону морської охорони в Маріуполі. Син водив бусик з пораненими військовими з поля бою, рятував їм життя. Обидва були в полоні у Росії понад чотири роки. Дружина і мати обох військовослужбовців дуже раді поверненню додому і чекають на зустріч.
Обмін полоненими: додому повернулися батько і син