У ніч проти суботи росіяни атакували Запоріжжя керованими авіабомбами, в результаті чого пошкоджена багатоповерхівка та автомобілі. Начальник ОВА Іван Федоров повідомив, що двоє людей отримали поранення. Унаслідок атаки були вибиті вікна та пошкоджені балкони у будинку, а також знищені автівки. Раніше росіяни вже обстрілювали Запоріжжя, завдаючи ударів по промисловому підприємству та АЗС, що призвело до пожеж. В результаті попередньої атаки було поранено 15 людей.
