США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії

США відновили санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після кількох відтермінувань. Останнє послаблення санкцій закінчилося 16 червня і не було продовжене. Санкції були введені у жовтні, тимчасово відкладені, а тепер набули повної сили. Сполучені Штати раніше частково послабили санкції на російську нафту через стабільність світового енергетичного ринку.