Очільник Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров повідомив, що через обстріли росіянами автозаправних станцій три людини отримали поранення. Інцидент стався у Сумах. Постраждалим надано медичну допомогу. Після цього відбулася нарада з керівниками мереж АЗС, правоохоронцями та рятувальниками, під час якої вирішено посилити заходи безпеки на подібних об’єктах та посилено захист паливної інфраструктури.
Росіяни знову атакували АЗС у Сумах: троє людей поранені