Директор Usyk17 Сергій Лапін поділився своїми думками щодо того, чому Олександр Усик уникає поєдинку з Агітом Кабаєлем. Він пояснив, що це питання бізнесу, а не особисте. Лапін зазначив, що для проведення такого великого бою необхідна серйозна комерційна структура, підтримка телетрансляції та організаторів. Він підкреслив, що якщо з’явиться відповідна можливість, бій відбудеться, а якщо ні, то завжди є інші варіанти.
У таборі Усика оцінили перспективи бою проти Кабаєла