На Дніпропетровщині викрито дві групи "чорних лісорубів"

На Дніпропетровщині викрито дві групи, до складу яких входило 15 місцевих жителів, серед яких було двоє правоохоронців. Ці групи протягом пів року займалися незаконною вирубкою лісозахисних смуг у Павлоградському районі з метою продажу деревини. Усім учасникам було повідомлено про підозру у незаконній порубці, перевезенні, зберіганні та збуті лісу. За даними слідства, з жовтня 2025 року по квітень 2026 року підозрювані без дозвільних документів систематично вирубували дерева у лісозахисних смугах Павлоградського району, використовуючи спеціальне обладнання та транспорт. Вони переробляли та збували деревину через Інтернет на території області. В результаті незаконної діяльності було знищено понад 1000 дерев, а збитки для довкілля оцінили майже в 14 млн грн. Під час обшуків вилучено транспортні засоби, грошові кошти, бензопили, мобільні телефони, зброю, документи, а також речовини, схожі на наркотики.