Президент України Володимир Зеленський повідомив, що з 22 червня ретранслятори на території Білорусі, які використовувалися для коригування російських ударів по українських містах, більше не працюють. Він зазначив, що ця інформація була підтверджена Головним командуванням Збройних Сил України та розвідкою. Раніше Зеленський вимагав від президента Білорусі Олександра Лукашенка демонтувати ці ретранслятори, які були встановлені на їх території і використовувалися для ударів на українські області. Він наголосив, що ці заходи були важливі для забезпечення безпеки на кордоні.
Мінськ вимкнув ретранслятори для БпЛА - Зеленський