Приватні посадовці та їхні підлеглі у Миколаївській, Херсонській та Чернігівській областях виявились причетними до шахрайської схеми, якою вони заволодівалися бюджетними коштами, призначеними на розмінування сільськогосподарських земель. Зловмисники підробляли проведення робіт з розмінування, видаючи за вибухонебезпечні предмети звичайні боєприпаси. Ця схема дозволила їм виглядати як рятувальники, які безпечно очищають землю від небезпеки, але фактично вони лише вигадували цей процес. Наразі шість учасників цієї змови отримали підозру в крадіжці грошей з бюджету, і їм загрожує до 12 років ув’язнення та конфіскація майна.
Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні