Сьогодні зранку в Києві в окремих районах міста виникли проблеми із електропостачанням. Спочатку світло зникло у лівобережній частині міста, зокрема у Дніпровському районі. Пізніше без електроенергії залишилися також мешканці Дарницького району. Проблеми зі світлом також стали помітні на правому березі міста, зокрема у Голосіївському районі. Внаслідок цього тимчасово призупинено рух фунікулера. Інформацію про перебої з електропостачанням поширюють місцеві пабліки.
