Головний тренер ФК Динамо Ігор Костюк висловив свої думки щодо майбутнього матчу команди у кваліфікації Ліги Європи. Динамо зустрінеться з румунською Університатею Клуж у першому відбірковому раунді. Костюк підкреслив, що жодний суперник у Європі не є простим, але команда поважає свого суперника. Він зазначив, що головна мета – підготуватися якнайкраще до матчів. Тренер наголосив на важливості готовності перемагати будь-якого суперника і високих вимог до команди. До поєдинку Динамо буде аналізувати сильні та слабкі сторони суперника для підготовки до гри.
Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках