У понеділок в Україні були зареєстровані випадки відключення електроенергії у семи областях через атаки російських агресорів на енергетичну інфраструктуру. Найскладніша ситуація була в Донецькій та Херсонській областях. Також через обстріли були відключені споживачі в Сумській, Харківській, Миколаївській, Чернігівській та Запорізькій областях. Є розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Споживання електроенергії зросло на 2,2% через підвищення температури, що призвело до активного використання кондиціонерів. Енергетики закликали громадян перенести споживання енергії на період, коли працюють сонячні електростанції – з 10:00 до 16:00.
Названо області, де складна ситуація зі світлом