На Чернігівщині оголосили примусову евакуацію з 12 прикордонних сіл
У Чернігівській області вирішили евакуювати з 12 прикордонних населених пунктів жителів до 1 липня. Це рішення ухвалила рада оборони за запитом військових. Йдеться про села у Корюківській, Городнянській, Новгород-Сіверській та…